Žinių bazė:

Autoservisų tinklas

Individualus sandėlio valdymo sprendimas užtikrina sklandų ir lengvai kontroliuojamą sandėlio likučių valdymą, iki minimumo sumažino klaidų tikimybę.
2020-10-02
autoservisų tinklas_sėkmės istorija_apskaitos programa

Autoservisų tinklas

Tai autoservisų tinklas, kuris teikia automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas, prekiauja lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir motociklų padangomis, ratlankiais, akumuliatoriais, alyva ir kitomis automobilių detalėmis.

Reikalavimai

Prieš diegimą

Įmonei, turinčiai daugiau kaip 12 sandėlių ir daug skirtingų prekių, yra aktualu operatyviai paskirstyti prekių likučius tarp sandėlių, kad prekyba būtų optimizuota.

Iki sprendimo įdiegimo įmonėje buvo susiduriama su šiomis problemomis:

  1. Vidiniai prekių užsakymai ir jų paskirstymas tarp sandėlių buvo vedami pasitelkiant Excel programą, todėl procesas buvo sunkiai kontroliuojamas, pasitaikydavo nemažai klaidų;
  2. Buvo sunku optimizuoti prekių paskirstymą tarp sandėlių ir apskaičiuoti prekių sandėlyje poreikį, galimus priimti ir sandėlyje talpinti kiekius, o kuomet prekės trūksta – jau yra per vėlu, nes pardavimas neįvyksta;
  3. Perkeliant prekes iš vieno sandėlio į kitą pasitaikydavo atvejų, kuomet būdavo parduodamos prekės dar negautos į sandėlį, kadangi perkeliant prekes nebuvo funkcijos prekių rezervavimui;
  4. Darbuotojai sugaišdavo daug laiko atrenkant prekes pagal reikiamus užsakymus.

Rezultatai:

Įdiegus sprendimus sandėlio likučių valdymas tapo sklandus, lengvai kontroliuojamas ir sumažėjo klaidų tikimybė.

Su funkcija Prekių kelyje valdymas galima rezervuoti nesamus kiekius. Kol nėra patvirtintas prekių gavimas, programa neleidžia pastarųjų parduoti, perkelti į kitą sandėlį ar įvesti kitą prekių judėjimo operaciją. Taupomas laikas, nes sumažinamas vedamų operacijų kiekis, o taip pat vykdoma kontrolė, nes negalima atlikti pardavimų prekėms, kurių dar neturima sandėlyje. Visose atskaitose prekių kiekiai automatiškai pasikeičia po operacijos „Prekių perkėlimas“. Pardavimų modulyje prekių sąraše lauke „Pastabos“ atvaizduojama kiek prekės vienetų yra „Prekės kelyje“. Pavyzdžiui, bendras prekės likutis yra 10 vienetų, tačiau 4 vienetai yra kelyje, todėl programa parduoti leis tik 6 prekės vienetus.

 

Su funkcija Sandėlio likučių valdymas sandėlius galima suskirstyti pagal kategorijas. Todėl atsirado galimybė nurodyti kiekvienos prekės minimalius, maksimalius ir standartinius (šis kiekis vertinamas kaip kartotinis, pavyzdžiui, padangų komplektai pardavinėjami po keturias padangas, todėl šioje vietoje nurodžius reikšmę keturi, į pastarąją atsižvelgiama atliekant užsakymus, prekių perkėlimą į sandėlius) kiekius skirtinguose sandėliuose pagal sandėlio kategoriją. Nuo šiol pasitelkus prekių poreikio prognozavimo algoritmus galima automatiškai generuoti užsakymo prekių perkėlimą tarp sandėlių – taip supaprastinant patį procesą, taupant darbuotojų laiką bei išvengiant klaidų formuojant užsakomų prekių kiekius.

Kiti įrašai

Žinių bazėje

Atraskite daugiau įrankių ir strategijų modernaus verslo auginimui.

Prototechnikos produktus naudoja:

Susipažinkite su mūsų sprendimais

Pritaikysime jums geriausią VVS sprendimą atsižvelgiant į dydį ir tikslus.

0 +

Metų versle 

0 +

Verslo sprendimų

0 +

Laimingų klientų

0 +

Metai “Know How” patirties

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

Atsiūsime ką nors tik kartą per savaitę ir tik atktualius verslui dalykus.