Mobili verslo valdymo sistema

Inovatyvi programa, kuri suteikia jums visapusišką kontrolę ir prieigą prie svarbiausios verslo informacijos tiesiai iš jūsų mobilaus įrenginio.

Kam tinka geriausiai?

“Mobili Skaita” pritaikyta didmeninės prekybos įmonėms, prekių paskirstymą organizuojančioms per savo agentų ir vadybininkų tinklą.

Sistema gali veikti autonomiškai, leidžiant agentams atlikti užsakymus neturint interneto ryšio ir siųsti juos, kai ryšys atsistato.

Agentai formuoja užsakymus ir atlieka užduotis naudodamiesi kišeniniais kompiuteriais, o duomenys perduodami bevieliu būdu į centrinę duomenų bazę.

Serverio aplikacija leidžia valdyti sistemą ir integruoti ją su kitomis sistemomis, panaudojant lanksčias sąsajas.

Išskirtinės savybės

Nuo užsakymų spausdinimo iki asortimento valdymo – mūsų programa padės jums sutaupyti laiko ir išvengti galimų klaidų.

Gali dirbti be interneto

Užsakymų valdymas

Klientų informacija

Skolų valdymas

Užsakymų spausdinimas

Nuolaidų taikymas

Optimizuokite prekių valdymą

Lengvai tvarkykite prekių asortimentą, sąrašus ir net talpinkite prekių nuotraukas. Visos šios funkcijos padės jums efektyviau valdyti prekių srautus ir užtikrinti klientų patenkinimą.

Užsakymų istorijos peržiūra

Asortimento valdymas

Prekių sąrašo valdymas

Prekių nuotraukų talpinimas

Optimizuokite verslą

Lengvai ir efektyviai valdykite klientų duomenis, prekes, užsakymus ir mokėjimus, viskas vyksta realiu laiku, sinchronizuojant duomenis su Jūsų įmonės verslo valdymo sistema.

Verslo valdymo sistema

Programa ,,Mobili Skaita” gauna informaciją apie klientus, prekes, užsakymus ir mokėjimus iš įmonės verslo valdymo sistemos. Mobilių vadybininkų įrenginiuose informacija atnaujinama ir jais suformuoti užsakymai perduodami į įmonės VVS beviele perdavimo technologija. Užsakymų istorija yra įrašoma ir išsaugoma verslo valdymo sistemoje.

Mobili „Android“ aplikacija

Diegiant darbo vietą, yra naudojami išmanieji įrenginiai – išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai – su Android operacine sistema. Šios operacinės sistemos pagalba, mobilieji vadybininkai atlieka užsakymo proceso funkcijas prekybos įmonėse ir gali vykdyti savo kasdieninį darbą su programa ,,Mobili Skaita”.

Web servisas

Užtikrina duomenų apsikeitimą tarp operacinių sistemų ir kompiuterinės įrangos. Programos ,,Mobili Skaita” serveris užtikrina duomenų apsikeitimą tarp kliento programų ir įmonės finansinės apskaitos sistemos. Duomenų apsikeitimui tarp kliento ir serverio programų yra naudojamas bevielis duomenų perdavimas.

Sistemos funkcionalumas

Darbui su sistema nėra reikalingas “on-line” rėžimas. Agentai gali atlikti užsakymus net ir neturėdami interneto ryšio, o pagrindinei bazei jie bus išsiųsti tik tada, kai ryšys atsiras.

Užsakymų formavimas ir valdymas

Vizitų kontrolė ir jų trukmės analizė

Skolų sekimas ir valdymas

Anketavimas ir jų vykdymo kontrolė

Maršrutų formavimas ir jų vykdymo kontrolė

Dalinimasis įmonės nuotraukomis

Ataskaitų generavimas

Pokalbiai su kitais agentais

Integruotas kalendorius

Pardavimų planas — motyvacinė sistema vadybininkams, pardavėjams, agentams!

Pardavimų planas — naujas mobilios užsakymų programos „Mobili Skaita“ modulis, kuris sudaro galimybę nustatyti vadybininkui jo siektinus mėnesio ir dienos rezultatus bei užtikrina kryptingą veiklos rezultato siekimą kiekvieną dieną.

Aškiai suvokiami veiklos tikslai

Pagal nustatytą mėnesio ir dienos siektiną pardavimų sumą, vadybininkas gali orientuotis kiek yra reikalinga padaryti pardavimų per mėnesį ar dieną.

Matuokite savo rezultatus

Kylantis „termometro“ stulpelis leidžią sekti ir matyti, kiek dar vadybininkui trūksta iki pilnai įgyvendinto mėnesio ar dienos plano.

Darbas kaip žaidimas

Noras pasiekti „termometro“ viršūnę, motyvuoja vadybininką efektyviau vykdyti pardavimus ir planuoti juos ateičiai.

Prototechnika pasitiki:

Registracija bandomajai versijai

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Kiekvienos įmonės procesai ir poreikiai skirtingi – pasikalbėkime apie iššūkius Jūsų versle.