Žinių bazė:

Keičiasi programos DPORT priežiūros paslaugų teikimo tvarka

Kviečiame aprašyti DPORT sprendimų duomenų srautų diagramas ir konfigūravimo protokolus.
2021-10-25
Apskaitos programos atnaujinimo darbai_2022

UAB „xxx“

Reikalavimai

Prieš diegimą

Rezultatai:

Gerb. Klientai,

Informuojame, kad nuo 2021 metų lapkričio 5 dienos, norint užtikrinti greitą reakciją į automatinius duomenų mainų trikdžius – bus BŪTINA turėti aprašytas DPORT sprendimų duomenų srautų diagramas ir konfigūravimo protokolus!

Kam tai turėtų būti aktualu?

  1. Nei viena įmonė nėra apsaugota nuo darbuotojų kaitos. Darbuotojui išėjus iš darbo dažnu atveju „išeina“ ir dalis informacijos. Tokia situacija likusiems darbuotojams sukelia papildomą galvos skausmą – kur rasti reikiamą informaciją? Kaip sukontroliuoti procesus?
  2. Programos DPORT sprendimų protokolas apima tikslų kiekvieno srauto apsirašymą, atsakingų asmenų, gaunančių reikiamus pranešimus, nustatymą. Be šios informacijos greitas, o kartu ir kokybiškas problemų sprendimas yra neįmanomas.
  3. Kitas žingsnis po protokolo apsirašymo – programos DPORT naujos priežiūros paslaugų sutarties pasirašymas klientams, neturintiems programos DPORT priežiūros paslaugų sutarties arba mokantiems sumą, neatitinkančią aptarnavimo paslaugoms skiriamų kaštų.

Kuo programos EUROSKAITA priežiūra skiriasi nuo programos DPORT priežiūros ir kodėl yra reikalingas šis protokolas?

Programa DPORT sukurta taip, kad jos veikimas būtų nepastebimas, o užduotys atliekamos be papildomo žmogaus darbo, taip taupant Jūsų laiką.

Kada programa DPORT vykdo duomenų mainus – ji yra nematoma. Tačiau sustreikavus duomenų mainams sutrinka ir Jūsų verslo procesai: nesisiunčia sąskaitos ir kiti dokumentai, nevyksta duomenų mainiai, nesiimportuoja reikiama informacija ir t. t. Programos DPORT veikimui įtakos turi daug skirtingų išorinių veiksnių, o mes, PROTOTECHNIKA, spręsdami iškilusias programos DPORT veikimo problemas atliekame išsamią analizę ir nurodome sutrikimo priežastis. Tai reikalauja aukščiausios kvalifikacijos specialisto žinių ir darbo.
Dėl poreikio kaip įmanoma greičiau ir kokybiškiau išspęsti iškilusias duomenų mainų problemas būtina apsirašyti DPORT sprendimų duomenų srautų diagramos ir konfigūravimo protokolą.

Kaip PROTOTECHNIKA teiks paslaugas klientams neturintiems DPORT sprendimų duomenų srautų diagramos ir konfigūravimo protokolo?

  • Neturintiems DPORT sprendimų duomenų srautų diagramos ir konfigūravimo protokolo priežiūros paslaugų NETEIKSIME. Protokolui aprašyti bus skiriama apytiksliai 2-5 darbo valandos (vienos valandos darbo įkainis turintiems priežiūros paslaugų sutartį – 85 EUR be PVM, be priežiūros sutarties – 105 EUR be PVM).
  • Neturintiems DPORT priežiūros paslaugų sutarties, bet turintiems DPORT srautų diagramos ir konfigūravimo protokolą, paslaugas suteikti kaip iki šiol per darbo dieną NEGALĖSIME. Į Jūsų pateiktą užklausą sureaguosime, tačiau tikslių įsipareigojimų ir apibrėžto reakcijos laiko nebus, paslaugos bus suteikiamos pagal esamas galimybes.

Kiti įrašai

Žinių bazėje

Atraskite daugiau įrankių ir strategijų modernaus verslo auginimui.

Prototechnikos produktus naudoja:

Susipažinkite su mūsų sprendimais

Pritaikysime jums geriausią VVS sprendimą atsižvelgiant į dydį ir tikslus.

0 +

Metų versle 

0 +

Verslo sprendimų

0 +

Laimingų klientų

0 +

Metai “Know How” patirties

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

Atsiūsime ką nors tik kartą per savaitę ir tik atktualius verslui dalykus.