Prototechnika

Tvarių investicijų į VVS lyderis

Jau daugiau nei 30 metų sėkmingai kuriame, vystome ir diegiame tiražuojamas ir individualiai modifikuojamas verslo valdymo sistemas, kuriose kiekvienas individualus pokytis išsaugomas naujose programos versijose. 

Jokios baimės prarasti investicijas! Jokios baimės išaugti programą!

Partneriai:

Verslo valdymo sistemos: milžiniškas funckionalumas, individualios modifikacijos, versijų suderinamumas, integracijos galimybės

Prototechnika

Kodėl mūsų verslo valdymo sistemos Jums tinka geriausiai?

30+ metų VVS versle

Nuo 1990 metų kompanijos „ know how “ fonde sukaupta daugiau nei 385 metai gerųjų verslo valdymo patirčių. Net 60% kompanijos darbuotojų čia dirba ilgiau nei 10 metų.

Įspūdingas tiražuojamų produktų portfelis

Nuo milžiniškai galingų verslo valdymo sistemų iki neįtikėtinu naudojimo paprastumu išsiskiriančių sprendimų. 

Gali tai, ko negali kiti

Milžiniškas apskaitos programų funkcionalumas leidžia verslui greičiau augti ir kurti savo ateitį mažiausiais kaštais.

1000+ laimingų klientų

Prototechnikos verslo valdymo sistemas renkasi Lietuvos verslo lyderiai ir biudžetinės institucijos, rekomenduoja smulkus ir vidutinis verslas, pasitiki naujai įsikūrusios įmonės.

Unikalus produkto vystymo kelias

Dėka individualių sprendimų suderinamumo naujose programų versijose, yra išsaugomos klientų investicijos į VVS, o jų perėjimo prie naujų versijų kaštai – minimizuojami.

Individualiems sprendimams

Buhalterinės apskaitos programos ir verslo valdymo sistemos lengvai modifikuojamos ir pritaikomos prie individualių Jūsų verslo poreikių, o ne atvirkščiai.

Paveldima architektūra

Naujos tiražuojamos verslo valdymo sistemų versijos paveldi individualias modifikacijas, užtikrindamos ankstesnių Jūsų investicijų į VVS tvarumą ir minimalius ateities augimo kaštus.

Technologijų galia

Naujus verslo auginimo produktus vystome naudodami pažangiausią „Spartus klientas“ technologiją, o tiražuojamų programų versijas tobuliname naudodami daugiasluoksnę programos serverio architektūrą.

Kokybės standartas

UAB “Prototechnika” diegimo ir aptarnavimo kokybė patvirtinta ISO standartu.

„EUROSKAITA pasirinkimą lėmė išskirtinis programos gebėjimas prisitaikyti prie mūsų besikeičiančių procesų, o ne atvirkščiai.“

— Darius Matiukas

Direktorius, UAB „Vigesta“

Prototechnika

Svarbiausių įvykių laiko juosta

Nuo įmonės įkūrimo ir pirmosios apskaitos programos „Skaita Dos” iki skaitmenizuotų dokumentų valdymo sistemos ir “Gazelė 2023” nominacijos.

ISO 9001:2015

Sertifikatas. 2022.01.03

Nuo 2010 m. sausio 03 d. iki dabar UAB „Bureau Veritas Certification Lietuva“ kas tris metus pratęsia UAB "Prototechnika" atitikimo ISO standarto reikalavimams sertifikatą, kuris patvirtina, kad įmonė valdo procesus, užtikrinančius vadybos sistemos veikimą bei nuolatinį veiklos kokybės gerinimą.

Apie Mus

Video istorija

Kviečiame susipažinti su daugiau nei 30 metų įmonės istorija iš arčiau: patirtais iššūkiais, augimo šuoliais, pasiekimais ir klientų sėkmės istorijomis.

I dalis. Pradžia 1990 – 1995 m. Įmonės įkūrimo istorija.

Pirmaisiais Lietuvos nepriklausomybės metais dauguma žmonių tik iš aprašymo žinojo, kas yra kompiuteris, o dar mažiau nusimanė, kad kompiuteriams reikalingos programos. Būtent tokioje rinkoje veiklą pradėjo personali įmonė, šiandien žinoma kaip „Prototechnika“.

Vos per kelerius metus įmonė išaugo iki didžiuosiuose šalies miestuose padalinius turinčios kompanijos.

II dalis. Iššūkiai 1995 – 2000 m.

Darbas iš idėjos, o didžiausias atpildas – galimybė kurti. Skamba utopiškai? Tačiau taip pirmaisiais gyvavimo metais gyveno „Prototechnika“. Rinka keitėsi, kito ir požiūris į programas, didėjo konkurencija. 

Kokie sukrėtimai „Prototechnikos“ laukė 1995-2000 m.?

III dalis. 2000 – 2005 m. Individualių sprendimų diegimo sėkmės istorijos.

Iš tiesų, ši filmo dalis galėtų vadintis „Ne sėkmė“, nes sėkmė niekada nebuvo pagrindinis „Prototechnikos“ veiklos variklis.

Taigi kas lėmė bendrovės augimą ir klientų gausą?

IV dalis. Debesyse 2005 – 2010 m.

Verslo valdymo sistemų rinka susitraukė ir susitelkė į segmentus, daugumą sukrėtė 2008 m. sunkmetis, tačiau „Prototechnika“ rinkai pristato net kelias naujas programas, prisijaukina debesų technologijas ir planuoja pirmuosius žingsnius į užsienio rinkas. 

V dalis. 25 veiklos metai. Kas didžiausias turtas?

Per dvidešimt penkerius metus sukaupta daug patirties, kompetencijos, įgūdžių. Tačiau didžiausias turtas – darbuotojai ir klientai. 

Daugiau kaip pusė darbuotojų „Prototechnikoje“ dirba dešimt metų ir ilgiau. Jos programomis pasitiki apie 900 verslo klientų. Kodėl?

VI dalis. Prototechnikai - 30! Dėkojame, kad esate kartu.

Dėka savo klientų Prototechnikos komanda jau 30 metų kuria ir tobulėja. Tariame Jums ačiū, kad esate kartu!

Įdomus faktas

Net 60% kompanijos darbuotojų čia dirba ilgiau nei 10 metų.

Prototechnika pasitiki: