Žinių bazė:

UAB “Vasarė”

Į vieną sistemą sujungus visų parduotuvių duomenis, nebereikia jų įvedinėti kelis kartus, supaprastintas ir sutvarkytas sandėlio valdymas.
2019-09-25
Vasarė_sėkmės istorija_apskaitos programa
Įmonės veikla – didmeninė prekiauja dviračiais, jų detalėmis ir aksesuarais.

Reikalavimai

Prieš diegimą

Pagrindinis reikalavimas – bendrovė neturėjo sistemos, leidžiančios įvesti filialinių parduotuvių bendrą prekybos informaciją kiekvieną dieną, taip pat norėta įdiegti naujų sprendimų kainoms valdyti bei taupyti laikui.

Rezultatai:

„Prototechnika“ visose įmonės parduotuvėse įdiegė apskaitos „EuroSkaita“ ir kasininko darbo vietos „KDV“ programas bei pritaikė individualių sprendimų.

Į vieną sistemą sujungus visų parduotuvių duomenis, nebereikia jų įvedinėti kelis kartus, supaprastintas ir sutvarkytas sandėlio valdymas.

Dabar informacija apie pardavimus gaunama realiu laiku, išspręsta ir kainodaros problema – prekių kainų pokyčiai fiksuojami pagrindinėje duomenų bazėje ir parduotuvėms siunčiami iš centralizuotos sistemos.

„Vasarė“ laiku gauna visą reikalingą informaciją apie prekių pelningumą, nuostolį, apyvartą, todėl geresnis ir kompanijos konkurencingumas, ir finansiniai rezultatai.

Įdiegta kortelių nuolaidų sistema skatina klientų lojalumą, o apie geriausius klientus kaupiama informacija leidžia nuolatiniams klientams teikti didesnių nuolaidų.

Kiti įrašai

Žinių bazėje

Atraskite daugiau įrankių ir strategijų modernaus verslo auginimui.

Prototechnikos produktus naudoja:

Susipažinkite su mūsų sprendimais

Pritaikysime jums geriausią VVS sprendimą atsižvelgiant į dydį ir tikslus.

0 +

Metų versle 

0 +

Verslo sprendimų

0 +

Laimingų klientų

0 +

Metai “Know How” patirties

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

Atsiūsime ką nors tik kartą per savaitę ir tik atktualius verslui dalykus.