Žinių bazė:

UAB „Solmita“

“MobiliSkaita“ sprendimas, turintis integraciją su EUROSKAITA, akivaizdžiai palengvino vadybininkų darbą.
2017-10-02
Solmita_sėkmės istorija_apskaitos programa

UAB „Solmita“

Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba italų gamintojų apatiniu trikotažu, pėdkelnėmis. Įmonės klientai – didieji šalies prekybos tinklai ir mažmeninės prekybos parduotuvės.

Reikalavimai

Prieš diegimą

Pagrindinis reikalavimas – optimizuoti vadybininkų darbo procesą, t. y. patobulinti užsakymų priėmimą iš mažmeninės prekybos parduotuvių. Įmonė jau daugiau nei 20 metų dirba su „EuroSkaita“, todėl buvo reikalingas mobilus sprendimas, puikiai derantis su šia verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos programa.

Rezultatai:

Įdiegtas „MobiliSkaita“ sprendimas buvo visiškai integruotas į verslo valdymo sistemą „EuroSkaita“ ir palengvino vadybininkų darbą. Dabar išvykęs pas klientą bendrovės vadybininkas, naudodamas delninį prietaisą ir GSM ryšį, internetu keičiasi informacija su įmonėje įdiegta verslo valdymo sistema.

Vadybininkas turi galimybę matyti įmonės sandėlio likučius, kliento mokėjimų istoriją, skolos likučius, formuoti užsakymus. Sudaryti užsakymai siunčiami į „EuroSkaitos“ duomenų bazę. Sutrumpėjo administravimo laikas, sumažėjo išlaidų priimant užsakymus, administruojant bei sandėliuojant.

Integruotas sprendimas leidžia išvengti duomenų dubliavimo, klaidų. Pardavėjams nebereikia grįžti į biurą, kad užregistruotų užsakymus, todėl pardavimai vyksta greičiau, jų yra daugiau, auga klientų pasitenkinimas.

Kiti įrašai

Žinių bazėje

Atraskite daugiau įrankių ir strategijų modernaus verslo auginimui.

Prototechnikos produktus naudoja:

Susipažinkite su mūsų sprendimais

Pritaikysime jums geriausią VVS sprendimą atsižvelgiant į dydį ir tikslus.

0 +

Metų versle 

0 +

Verslo sprendimų

0 +

Laimingų klientų

0 +

Metai “Know How” patirties

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

Atsiūsime ką nors tik kartą per savaitę ir tik atktualius verslui dalykus.