Žinių bazė:

UAB “Norameda”

Viena sistema visiems veiklos procesams: nuo buhalterinės apskaitos iki sėkmingo sandėlio ir klientų užsakymų valdymo.
2021-05-03
norameda_sėkmės istorija_apskaitos programa
Įmonės veikla – specializuotų vaistų, medicinos priemonių ir nereceptinių produktų tiekimas. Įmonės asortimentą sudaro tiek „Norameda“, tiek jos atstovaujamų partnerių įvairių gydymo sričių produktai bei žinomų ir vertinamų farmacijos įmonių licencijuoti vaistai ir medicinos priemonės.

Reikalavimai

Prieš diegimą

Pagrindinis reikalavimas – į vieną sistemą  sujungti esminius įmonės veiklos procesus (buhalterinę apskaitą, sandėlio, tiekimo, klientų užsakymų valdymą), pradėti taikyti lanksčią kainodaros ir nuolaidų sistemą, valdyti skirtingų medikamentų partijų likučius bei judėjimą, vykdyti teikiamos konsignacijos apskaitą, vesti pelningumo apskaitą pagal padalinius ir produktų grupes, susisteminti darbo užmokesčio apskaitą bei personalo valdymą.

Anksčiau įmonėje naudota sistema „Agnum“ nebepatenkino išaugusių įmonės poreikių. Sistema naudojosi tik buhalterijos darbuotojai, o jei vadybininkams prireikdavo tam tikros valdymo informacijos, reikalingas ataskaitas formuodavo ir pateikdavo buhalterės.

Rezultatai:

Įdiegus verslo valdymo sistemą EUROSKAITA, vadovai ir vadybininkai patys gali rasti jiems reikalingas ataskaitas, todėl informacija gaunama ne tik greičiau, bet ir taupant darbuotojų laiką.

Su sistema dirbti galima iš bet kurios vietos, kur yra internetas.

„Noramedoje“ taip pat buvo įdiegta skirtingų pardavimų kainų ir nuolaidų valdymo sistema, leidžianti turėti skirtingus kainoraščius, automatizuotai taikyti nuolaidas.

Pritaikius specialų sprendimą, galima apskaityti ne tik bendrus likučius, bet ir matyti, kurioje sandėlio vietoje laikomos skirtingos medikamentų partijos, visus medikamentus galima apskaičiuoti partijomis.

„Noramedoje“ įdiegtas prekių poreikio ir užsakymų valdymo įrankis sutaupo daug laiko formuojant užsakymus tiekėjams, o pardavimų konsignacijos modulis leidžia vesti apskaitą užbalansinėse sąskaitose, pagal visus VAS reikalavimus.

PERSONALOSKAITA programa leidžia ne tik lengviau skaičiuoti darbo užmokestį, bet ir valdyti papildomą informaciją apie darbuotojus.

Kiti įrašai

Žinių bazėje

Atraskite daugiau įrankių ir strategijų modernaus verslo auginimui.

Prototechnikos produktus naudoja:

Susipažinkite su mūsų sprendimais

Pritaikysime jums geriausią VVS sprendimą atsižvelgiant į dydį ir tikslus.

0 +

Metų versle 

0 +

Verslo sprendimų

0 +

Laimingų klientų

0 +

Metai “Know How” patirties

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

Atsiūsime ką nors tik kartą per savaitę ir tik atktualius verslui dalykus.