Žinių bazė:

UAB “Ineza”

Į vieną sistemą integruoti ir tarpusavy derantys paklausos analizės, prekių užsakymo, tiekimo, klientų užsakymų priėmimo ir vykdymo procesai veikia sklandžiai, užtikrina darbo našumą ir nenuginčijamą verslo sėkmę.
2015-01-17
Ineza_sėkmės istorija_apskaitos programa

UAB „Ineza“

Tai Lietuvos, Vokietijos ir Lenkijos uždaroji akcinė bendrovė, siūlanti distribucijos, rinkodaros ir logistikos paslaugas. Įmonė tiekia prekes į visas Lietuvos mažmeninių prekybos centrų sistemas, vaistinių bei kosmetikos prekių sistemas, degalines bei kitas mažmenines prekybos vietas.

Reikalavimai

Prieš diegimą

Pagrindinis reikalavimas – visus prekybos procesus integruoti į vieną sistemą, maksimaliai automatizuoti šiuos procesus, atsisakant bet kokio rankų darbo ten, kur tai gali atlikti kompiuterinė sistema, padidinti procesų veiklos rezultatų skaidrumą, nustatyti problemines vietas, atsisakyti anksčiau naudotų pasenusių, jau nebenašių technologijų.

Rezultatai:

Į vieną sistemą integravus paklausos analizę, prekių užsakymą, tiekimą, klientų užsakymų priėmimą ir vykdymą, pavyko šiuos procesus suderinti tarpusavyje bei užtikrinti sklandų jų vyksmą.

Dabar įmonė visiškai automatizuotai generuoja ataskaitas, gauna, formuoja ir spausdina užsakymus bei dokumentus, todėl darbuotojai sutaupo laiko, o bendrovė – lėšų.

Ataskaitų bibliotekos modulis leidžia analizuoti visų procesų rodiklius bei įmonės veiklos rezultatus.

Ataskaitos parengiamos labai operatyviai, todėl vadovai gali laiku priimti duomenimis pagrįstus sprendimus.

„Prototechnika“ nuolat plėtoja produktą ir teikia sistemos atnaujinimų, taigi „Ineza“ naudojasi visais naujausių technologijų privalumais: greitaveika, maža IT ūkio palaikymo kaina, paprastu naudojimu, daugiafunkcionalumu.

Įdiegus naują verslo valdymo ir apskaitos sistemą „EuroSkaita“, įmonės veikla tapo žymiai efektyvesnė, pavyko pasiekti visus numatytus su verslo informacine sistema susijusius tikslus.

Kiti įrašai

Žinių bazėje

Atraskite daugiau įrankių ir strategijų modernaus verslo auginimui.

Prototechnikos produktus naudoja:

Susipažinkite su mūsų sprendimais

Pritaikysime jums geriausią VVS sprendimą atsižvelgiant į dydį ir tikslus.

0 +

Metų versle 

0 +

Verslo sprendimų

0 +

Laimingų klientų

0 +

Metai “Know How” patirties

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

Atsiūsime ką nors tik kartą per savaitę ir tik atktualius verslui dalykus.