Žinių bazė:

UAB “Ekspla”

Greitai ir efektyviai vykdoma darbo laiko apskaita, gaunamos būtinos ataskaitos apie darbo laiko bei užmokesčio pasiskirstymą pagal skirtingus projektus.
2017-04-05
Ekspla_sėkmės istorija_apskaitos programa

UAB „Ekspla“

Tai didžiausia lazerinių technologijų įmonė Lietuvoje, kurios klientai – pasaulyje garsūs universitetai, tyrimų centrai ir pramonės įmonės.

Reikalavimai

Prieš diegimą

Pagrindinis reikalavimas – pagal vykdomus ES projektus įmonei reikėjo programoje papildomai apskaičiuoti darbuotojų darbo laiko bei užmokesčio sąnaudas, suformuoti reikiamas ataskaitas ar surinkti informaciją atsiskaitant su projektus administruojančiomis organizacijomis. Taip pat įmonei trūko galimybės apskaityti vidinius (gamybinius) įmonės projektus ir projektus, skirtus ne vienam vartotojui. Norėta visus vykdomus projektus suskirstyti į smulkesnius projektus pagal skirtingas projektų veiklas, o vėliau gauti ataskaitas ir bendrai, ir kiekvienam smulkiam projektui atskirai.

Rezultatai:

Atsižvelgiant į ES projektų specifinius reikalavimus bei atskirų skyrių, projektų ir darbuotojų duomenų analizę, programa PERSONALOSKAITA buvo papildyta įrankiu darbuotojų darbo laikui apskaičiuoti. Taip pat sukurta galimybė papildomai valdyti gamybos darbo laiką kartu su ES projektais, darbo užmokestį paskirstant atskirai pagal specifinius kriterijus. Dabar pavyksta išvengti klaidų, nes darbuotojai gali naudotis bendra duomenų baze ir matyti, koks darbo laikas jau yra paskirstytas, o koks dar ne. Visą informaciją galima matyti vienoje duomenų bazėje, todėl darbai įmonėje nebesidubliuoja.

Įdiegus projektų apskaitos modulį PERSONALOSKAITA, greitai ir efektyviai gaunamos būtinos ataskaitos apie darbo laiko bei užmokesčio pasiskirstymą pagal skirtingus projektus, šių duomenų nebereikia skaičiuoti kitomis programomis. „Ekslpa“ gali detaliai registruoti informaciją vidinei apskaitai, taip pat teikti apdorotą informaciją kitoms organizacijoms.

Viena duomenų bazė skirtingų projektų apskaitai patenkina visus kitų organizacijų reikalavimus ir yra ypač naudinga, kai keičiasi projektus administruojantys asmenys.

„Patogi PersonaloSkaita darbo aplinka, išsamiai aprašytas vartotojo žinynas suteikia galimybę greičiau „susigaudyti“, kaip dirbti su programa“. Įsidiegus PERSONALOSKAITA, personalo valdymo modulyje galime sklandžiai dirbti su dideliu darbuotojų skaičiumi, tvarkyti ir administruoti visą su darbuotojų darbu susijusią informaciją, matyti jų karjeros istoriją, atostogų rezervą ir daugiau. „Programa taupo brangų mūsų laiką darbuotojų nedarbingumo atveju, kada užtenka tik suvesti nedarbingumus ir turi NP-SD ataskaitą, kurią „ištransliuoji“ SODRAI“. PersonaloSkaita suteikia galimybę programoje įvesti nedarbingumo įrašą, kuris automatiškai paskaičiuoja darbdavio mokamą sumą už pirmas dvi ligos dienas, ir automatiškai suformuoja NP-SD pranešimą (eksportuojamas į „Form filler“ programą), kuris siunčiamas SODRAI. Programa suteikia galimybę nevaržomai naudotis skirtingomis priskaitymų ir atskaitymų rūšimis, įsakymų formomis, skirtingomis ataskaitomis. „Esant skirtingiems įstatymų ar teisų aktų pakeitimams, greitai gauname atnaujinimus su tiksliais nurodymais, kur ir ką pakeisti.”

Kiti įrašai

Žinių bazėje

Atraskite daugiau įrankių ir strategijų modernaus verslo auginimui.

Prototechnikos produktus naudoja:

Susipažinkite su mūsų sprendimais

Pritaikysime jums geriausią VVS sprendimą atsižvelgiant į dydį ir tikslus.

0 +

Metų versle 

0 +

Verslo sprendimų

0 +

Laimingų klientų

0 +

Metai “Know How” patirties

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

Atsiūsime ką nors tik kartą per savaitę ir tik atktualius verslui dalykus.