fbpx
Žinių bazė:

Pirkimų valdymo modulis

Pirkimų valdymo modulio langas. Bendros žinios apie modulio operacijas. Pirkimas. Atskaitingų asmenų atsiskaitymas. Gavimas. Pirkimo grąžinimas. Atsargų transportavimo, Muito, Akcizo, Draudimo išlaidos ir Kitos prekių savikainą didinančios išlaidos. Įsiskolinimas ir Užskaita. Likučių įvedimas. Kreditoriai. Atsargų likučių įvedimas
2024-03-05
Pirkimų valdymas

UAB „xxx“

Reikalavimai

Prieš diegimą

Rezultatai:

 


1. PIRKIMŲ VALDYMO MODULIO LANGAS

Operacijos => Pirkimų valdymas

Šiame modulyje registruojamos visos operacijos, kurių tipai susiję su pirkimais. Visi šie tipai yra išvardinti Pirkimų valdymo modulio lango kairėje pusėje esančiame tipų medyje.

Darbo su programa pradžioje Pirkimų valdymo modulyje yra įvedami prekių likučiai įmonės sandėliuose ir įmonės skolos tiekėjams. Daugiau apie tai skaitykite aprašymo skyriuose Darbo pradžia: Likučių įvedimas, Likučių įvedimas.Kreditoriai ar Atsargų likučių įvedimas.

Apie bendrus darbo Pirkimų valdymo modulyje principus skaitykite aprašymo skyriuje Darbas operacijų registravimo languose.

 

Papildomi mygtukai, esantys Pirkimų valdymo modulio lange:

EUROSKAITA mygtukas 1 Paspaudę šį mygtuką, atspausdinsit pasirinktos operacijos dokumentą ( ne apskaitos blanką, o buhalterinį dokumentą – važtaraštį). Pirkimų valdymo modulyje galima turėti skirtingas važtaraščio formas kiekvienam šiame modulyje registruojamam operacijos tipui, pvz., gali būti skirtingi pirkimo, pirkimo grąžinimo, muito išlaidų ir kt. važtaraščiai. Daugiau apie tai – skyriuje Ataskaitų sąrašas.

EUROSKAITA mygtukas 2 Paspaudę šį mygtuką, atspausdinsit etiketes pasirinktos operacijos prekėms. Prekių etiketėse spausdinama informacija nurodoma prekių kortelių puslapyje Etiketė. Daugiau apie etikečių spausdinimą skaitykite aprašymo skyriuje Ataskaitų sąrašas.

EUROSKAITA mygtukas 3 Naujos operacijos generavimas pagal pasirinktą operaciją ( nauja operacija paveldi dalį pasirinktos operacijos informacijos). Daugiau apie tai – skyriuje Paveldimos operacijos.

EUROSKAITA mygtukas 4 Pasirinktos operacijos kūnelių importas iš tekstinio failo. Ši programos funkcija skirta darbui su skaneriu ar pan. Daugiau apie tai skaitykite aprašymo skyriuje Operacijos kūnelių importas.

 

Paspaudus mygtuką EUROSKAITA mygtukas 5 (klavišą F9 arba dešinįjį pelės klavišą toje lango dalyje, kurioje yra operacijų sąrašas) pasirinktai operacijai iškviečiamos papildomos programos funkcijos. Kai kurios įrankių funkcijos (Informacija, Akceptuoti, Atšaukti akceptavimą, Audituoti ir Atšaukti auditavimą) yra aprašytos skyriuje Įrankiai. Trumpai aptarsime kitas Pirkimų valdymo modulio Įrankių funkcijas:

  • Apskaitos blankai – apskaitos blankų priskyrimas pasirinktai operacijai. Plačiau apie tai aprašymo skyriuje Apskaitos blankai.
  • Ryšiai – nurodomos operacijos, susijusios su pasirinktąja operacija paveldėjimo ryšiais. Plačiau apie tai aprašymo skyriuje Paveldimos operacijos.
  • Vykdymas – Kitų operacijų registravimas pagal pasirinktą operaciją.
  • Verslo centrai – pasirinktos operacijos priskyrimas verslo centrams. Plačiau apie tai aprašymo skyriuje Verslo centrų apskaita.
  • PP atsiskaitymai – galite pilnai arba dalinai padengti dėl pasirinktos operacijos atsiradusį įsiskolinimą. Plačiau apie tai aprašymo skyriuje PP atsiskaitymai.
  • Savikainos keitimas – pasirinktai operacijai iškviečiamas savikainos keitimo įrankis, kuriuo keičiama užpajamuotų prekių savikaina, pakitusi dėl įvairių išlaidų (muito, transporto, draudimo, pan.). Plačiau apie tai aprašymo skyriuje Savikainos keitimas.

 

Pastaba. Čia tip pat gali būti išvardintos ir kitos Įrankių funkcijos, tuo atveju, jeigu esate įsigiję ir įdiegę papildomų programos EuroSkaita  modulių.

 

Pirkimų valdymo lange matomame operacijų sąraše matomi tie sąrašo laukai, kuriuos pasirinko tuo metu dirbantis programos vartotojas, pavyzdžiui:

Pirkimų valdymo langas

 

Daugiau žinių apie tai rasite aprašymo skyriuje Lentelių tvarkymas. Laukų, kurie gali būti matomi Pirkimų valdymo lango operacijų sąraše, yra daug. Aptarsime kai kuriuos iš jų.

Lauke ‘Op.nr.(tip.)’ matomas operacijos nueris pagal tipą, lauke ‘Pažyma’ matomas pažymėjimas numeravimui pagal tipą. Lauko ‘Akc.?’ reikšmė yra ‘+’, jei operacija yra akceptuota, ir ‘–‘. jei operacija neakceptuota. Lauke ‘BE PVM(k)’ matoma kontrolinė operacijos suma be mokesčių, lauke ‘PVM(k)’ matoma kontrolinė operacijos mokesčių suma, o lauke ‘SU PVM(k)’ matoma kontrolinė operacijos suma su mokesčiais. Lauke ‘BE PVM’ matoma apskaičiuotoji operaijos suma be mokesčių, lauke ‘PVM’ matoma apskaičiuotoji mokesčių suma, o lauke ‘SU PVM’ matoma apskaičiuotoji suma su mokesčiais. (Daugiau apie operacijos sumas skaitykite toliau esančiame aprašymo skyriuje Operacijos sumos.) Lauke ‘Padengta’ matoma apmokėtoji (dengimo ryšiuose panaudota) operacijos sumos dalis, o lauke ‘Kursas’ – operacijos valiutos kursas šioje operacijoje.

 

Kai kurios Pirkimų valdymo modulio operacijos gali būti sudarytos arba iš galvos ir kūnelių, arba tik iš galvos, kitos visada neturi kūnelių. Šio modulio operacijų kūneliuose išvardinamos operacijoje dalyvaujančios vertybės, jų kiekiai, vieneto kainos, kt.

 

Kai programos langas Pirkimų valdymas yra aktyvus, pagrindiniame programos Meniu atsiranda papildomas punktas – Pirkimai. Pasirinkę šį Meniu punktą ekrane matysite funkcijų sąrašą (naujas funkcionalumas PAPILDYMAI):

Pirkimų valdymo langas 1

Šias funkcijas galite iškviesti ne tik pasirinkę Meniu punktus, bet ir paspausdami atitinkamus lange Pirkimų valdymas esančius mygtukus ar juos atitinkančius klavišus.

  • Pasirinkę Meniu punktą Operacijos atributai, ekrane matysite pasirinktos operacijos galvos informaciją peržiūros režime.
  • Pasirinkę Meniu punktą Kūneliai, ekrane matysite pasirinktos operacijos kūnelių informaciją peržiūros režime.
  • Pasirinkę Meniu punktą Redaguoti, redaguosite pasirinktą operaciją.
  • Pasirinkę Meniu punktą Sukurti naują, vesite naują pasirinkto tipo operaciją.
  • Pasirinkę Meniu punktą Panaikinti, ištrinsite pasirinktą operaciją.
  • Pasirinkę Meniu punktą Bendra informacija, galite sužinoti, kurių programoje užregistruotų operacijų apmokėjimo, pristatymo, vykdymo ar pirkimo informacija yra bendra su pasirinktos operacijos atitinkama informacija. Daugiau apie tai skaitykite aprašymo skyriuje Paveldimos operacijos.
  • Pasirinkę Meniu punktą Atnaujinti, atnaujinsite ekrane matomą informaciją.
  • Pasirinkę Meniu punktą Įrankiai, iškviesite papildomas programos funkcijas pasirinktai operacijai.
  • Papildymai (su praplėtimu)

Iš pradžių aptarsime Pirkimų valdymo modulio operacijos sandarą bendrai, o po to – kiekvieno čia registruojamo operacijos tipo ypatumus.

 


2. BENDROS ŽINIOS APIE PIRKIMŲ VALDYMO MODULIO OPERACIJAS

Bendrosios informacijos pildymas

Bendras Pirkimų valdymo modulio operacijos galvos vaizdas:

 

Pirkimų valdymo modulio operacijos galvos vaizdas:

Pirkimų valdymo modulio operacijos galva yra sudaryta iš 9 puslapių. Operacija gali būti užrašyta užpildžius tik pirmąjį galvos puslapį. Kituose puslapiuose įvedama papildoma, bet neprivaloma informacija.

Pirkimų valdymo modulio operacija peržiūros režime sudaryta iš 10 puslapių. Devyni pirmieji puslapiai – tai operacijos galvos puslapiai, o dešimtasis pulapis – tai operacijos kūnelių sąrašas. Operacijos galvos peržiūros metu galite atsiversti dešimtąjį puslapį – matysite operacijos kūnelius. Operacijos kūnelių peržiūros metu galite atsiversti bet kurį kitą operacijos galvos puslapį.

Atvertus bet kurį operacijos galvos puslapį, viršuje matoma bendra visiems puslapiams informacija:

Pirkimų valdymo modulio langas 2

 

Šios dalies laukai gali būti pildomi ar redaguojami bet kuriame operacijos galvos puslapyje.

  • Operacijos datos laukas. Šiame lauke nurodoma operacijos data. Įvedant naują operaciją šiame lauke pasiūloma įvedimo dienos data. Aišku, ji gali būti pakeista. Apie datos lauko pildymą skaitykite skyriuje Darbas programos lange.
  • Operacijos tipo laukas. Šiame lauke nurodytas operacijos tipas. Laukas informacinis, neredaguojamas. Registruodami naują operaciją šiame lauke matysite, kokio tipo operacija yra įvedama.
  • Pažymėjimo laukas. Pažymėjimo lauke gali būti įvestas pažymėjimas operacijos numeravimui pagal tipą. Daugiau apie tai skaitykite aprašymo skyriuje Operacijų numeravimas.
  • Operacijos numerio pagal tipą laukas. Šiame lauke matomas operacijos numeris pagal tipą. Laukas informacinis, neredaguojamas. Numeris pagal tipą operacijai priskiriamas ją užrašius, todėl naujos operacijos įvedimo metu šis laukas būna neužpildytas.
  • Operacijos numerio laukas. Šiame lauke matomas operacijos numeris. Laukas informacinis, neredaguojamas. Numeris operacijai priskiriamas ją užrašius, todėl naujos operacijos įvedimo metu šis laukas būna neužpildytas.

 

Pirmasis Pirkimų valdymo modulyje registruojamos operacijos galvos puslapis:

Pirkimų valdymo modulyje registruojamos operacijos galvos puslapis

 

Puslapis 1

  • Partneris. Operacijos partnerio kodas. Jis įrašomas ranka arba pasirenkamas iš Partnerių sąrašo. Greta esančiuose informaciniuose laukuose matomi pasirinkto partnerio pavadinimas ir jo PVM mokėtojo kodas (ši informacija pildoma partnerio kortelėje)

Pastaba. Programa neleis užrašyti operacijos, kurioje nenurodytas partneris.

  • Mokesčiai. Mokesčiams įvesti skirti trys laukai. Du iš jų yra pildomi, o trečias – informacinis. Pirmajame lauke nurodoma mokesčio metodika (žr. skyrių Mokesčių metodika). Mokesčio metodika pasirenkama iš sąrašo – ‘neįeina į kainą’, ‘įeina į kainą’, ‘kita metodika’. Antrajame lauke nurodomas operacijos mokesčio kodas. Mokesčio kodas įvedamas ranka arba pasirenkamas iš Mokesčių sąrašo. Jeigu laukas ‘partneris’ užpildytas, ‘Mokesčio’ lauko reikšmė pasiūloma iš nurodyto partnerio kortelės puslapyje Pirkimui esančio lauko ‘Mokesčiai’. Pasiūlytą reikšmę galite koreguoti. Greta mokesčio kodo lauko esančiame informaciniame lauke matomas pasirinkto mokesčio pavadinimas. Jeigu operacija turi kūnelių, tai pagal operacijos kūneliuose įvestas sumas ir lauke ‘Mokesčiai’ įvestą informaciją programa apskaičiuos operacijos mokesčių sumą ir sumą su mokesčiais, jei PVM mokėjimo metodika – ‘neįeina į kainą’, arba sumą be mokesčių, jei PVM mokėjimo metodika – ‘įeina į kainą’.

Pastaba. Programa neleis užrašyti operacijos su neužpildytais mokesčių laukais.

  • Programoje yra galimybė PVM sumą operacijos sąskaitų korespondencijoje matyti arba nacionaline, arba operacijos valiuta. Šią programos funkciją valdo Konfigūracijos modulyje, Konfigūracijos medžio šakoje Konfigūracija => Operacijos esantis kintamasis ‘(2198) (BŽ) PVM generavimo valiuta’. Šio kintamojo reikšmė pasirenkama iš sąrašo – ‘Nac.valiuta’ arba ‘Operacijos valiuta’.
  • Sumos:   redaguoti. Šio lauko pažymėjimas reikš, kad operacijos suma bus įvedama operacijos galvoje. Jei laukas ‘redaguoti’ yra pažymėtas , į laukus ‘Kontrolė’ galėsite įvesti operacijos sumą be PVM ir operacijos sumą su PVM. Šias sumas operacijos galvoje įvesti reikia tik tuo atveju, jei įvedama operacija neturi kūnelių, arba tada, kai bendra visų kūnelių suma nesutampa su reikiama operacijos suma. Daugiau apie tai skaitykite toliau, aprašymo skyriuje Operacijos suma.
  • Valiuta. Šiame lauke nurodomas operacijos valiutos kodas. Jį galite įvesti ranka arba pasirinkti iš Valiutų sąrašo. Jeigu laukas ‘Partneris’ užpildytas, ‘Valiutos’ lauko reikšmė pasiūloma iš nurodyto partnerio kortelės puslapyje Partneris esančio lauko ‘Valiuta’. Pasiūlytą reikšmę galite koreguoti. Kiekvienai operacijai gali būti priskirta tik viena valiuta.

Pastaba. Programa neleis užrašyti operacijos, jei neužpildytas valiutos laukas. Operacijos redagavimo metu programa neleis pakeisti operacijos valiutos, jei ši operacija turi kūnelių.

  • Dok.nr. Šiame lauke gali būti įvestas operacijos dokumento numeris. Šio lauko reikšmė – tokia pati, kaip ir aštuntajame galvos puslapyje esančio lauko ‘PVM sąskaita faktūra’ reikšmė. Daugiau apie operacijos dokumentus skaitykite aprašymo skyriuje Apskaitos blankai.
  • Sandėlis. Šiame lauke nurodomas sandėlio kodas. Jeigu operacija turi kūnelių, šis sandėlis pagal nutylėjimą dalyvaus pildant operacijos kūnelius. Kūnelių pildymo metu sandėlis gali būti pakeistas arba gali būti nurodomi keli sandėliai (atskiri sandėliai atskiriems operacijos kūneliams). Sandėlio kodas įvedamas ranka arba pasirenkamas iš Sandėlių sąrašo. Šalia esančiame informaciniame lauke matomas pasirinkto sandėlio pavadinimas.
  • Atsakingas. Šiame lauke nurodomas kodas asmens, atsakingo už registruojamos operacijos atlikimą/vykdymą. Asmens kodas įvedamas ranka arba pasirenkamas iš Mūsų asmenų sąrašo. Šalia esančiuose informaciniuose laukuose matomi pasirinkto asmens vardas ir pavardė.
  • Registravo. Šiame lauke nurodomas operaciją užregistravusio asmens kodas. Naujos operacijos įvedimo metu šio lauko pasiūloma reikšmė – asmuo (iš Mūsų asmenų sąrašo), atitinkantis tuo metu dirbantį programos vartotoją (skaitykite skyrių Administravimas). Jei norite pakeisti siūlomą reikšmę, įrašykite asmens kodą ranka arba pasirinkite iš Mūsų asmenų sąrašo. Šalia esančiuose informaciniuose laukuose matomi pasirinkto asmens vardas ir pavardė.

 

Antrasis Pirkimų valdymo modulyje registruojamos operacijos galvos puslapis:

Antrasis Pirkimų valdymo modulyje registruojamos operacijos galvos puslapis

  • Partneris. Šio lauko reikšmė – ta pati, kaip ir pirmame operacijos galvos puslapyje esančio lauko ‘Partneris’. (Jei laukas ‘Partneris’ pirmajame galvos puslapyje užpildytas, jo reikšmė matoma ir šiame lauke).
  • Atstovas. Trijuose laukuose matoma informacija apie operacijos partnerio atstovą – jo vardas, pavardė, pareigos. Partnerio atstovas pasirenkamas iš Atstovų sąrašo.
  • Adresas. Penkiuose laukuose matoma informacija apie operacijos partnerio adresą – gatvė ir namas, miestas, šalis, telefonas, fakso numeris. Jeigu laukas ‘Partneris’ užpildytas, laukų ‘Adresas’ reikšmės pasiūlomos iš nurodyto partnerio kortelės puslapio Adresas. Jeigu partnerio kortelėje nurodyti keli adresai, operacijoje galite nurodyti bet kurį iš šių adresų – pasirinkite jį iš Partnerio adresų sąrašo.
  • Registravo. Šio lauko reikšmė – ta pati, kaip ir pirmame operacijos galvos puslapyje esančio lauko ‘Registravo’. (Jei laukas ‘Registravo’ pirmajame galvos puslapyje užpildytas, jo reikšmė matoma ir šiame lauke). Šiame lauke nurodomas operaciją užregistravusio asmens kodas. Naujos operacijos įvedimo metu šio lauko pasiūloma reikšmė – asmuo (iš Mūsų asmenų sąrašo), atitinkantis tuo metu dirbantį programos vartotoją (skaitykite skyrių Administravimas). Jei norite pakeisti siūlomą reikšmę, įrašykite asmens kodą ranka arba pasirinkite iš Mūsų asmenų sąrašo. Šalia esančiuose informaciniuose laukuose matomi pasirinkto asmens vardas ir pavardė.
  • Data. Operacijos registravimo data. Ši data – tai papildoma operacijos informacija, neturinti jokios įtakos registruojamai operacijai.

Trečiasis Pirkimų valdymo modulyje registruojamos operacijos galvos puslapis:

Trečiasis Pirkimų valdymo modulyje registruojamos operacijos galvos puslapis

  • Būdas. Pirkimo apmokėjimo būdas. Būdo kodas įvedamas ranka arba pasirenkamas iš Mokėjimo būdų sąrašo. Jeigu pirmame operacijos galvos puslapyje esantis laukas ‘Partneris’ užpildytas, ‘Būdo’ lauko reikšmė pasiūloma iš nurodyto partnerio kortelės puslapyje pirkimui esančio lauko ‘Mok. būdai’. Pasiūlytą reikšmę galite koreguoti. Greta būdo kodo lauko esančiame informaciniame lauke matomas pasirinkto mokėjimo būdo pavadinimas.
  • Sąlygos. Pirkimo apmokėjimo sąlygos. Mokėjimo sąlygų kodas įvedamas ranka arba pasirenkamas iš Mokėjimo sąlygų sąrašo. Jeigu pirmame operacijos galvos puslapyje esantis laukas ‘Partneris’ užpildytas, lauko ‘Sąlygos’ reikšmė pasiūloma iš nurodyto partnerio kortelės puslapyje pirkimui esančio lauko ‘Mok. sąlygos’. Pasiūlytą reikšmę galite koreguoti. Greta sąlygų kodo lauko esančiame informaciniame lauke matomas pasirinktų mokėjimo sąlygų pavadinimas. Pakeitus ar įvedus mokėjimo sąlygas, laukų ‘Terminas’, ‘Delspinigiai’ ir ‘Diskontai’ reikšmės užpildomos pagal šių mokėjimo sąlygų kortelėje esančią informaciją.
  • Terminas. Operacijos apmokėjimo terminas. Nurodoma konkreti data, kuri gali būti įvedama ranka arba pasirenkama kalendoriuje. Jeigu laukas ‘Sąlygos’ užpildytas, šio lauko reikšmė paskaičiuojama pagal nurodytose mokėjimo sąlygose esantį apmokėjimo terminą. Paskaičiuotoji reikšmė gali būti koreguojama. Jeigu laukas ‘Terminas’ neužpildomas, pagal nutylėjimą jam priskiriama reikšmė, sutampanti su operacijos datos lauko reikšme.
  • Prioritetas. Šio lauko reikšmė – laisvai įvedamas skaičius. Jis nurodo operacijos apmokėjimo prioritetą. Įvedant apmokėjimą, dengiamos operacijos gali būti išdėstytos nuo didžiausio prioriteto iki mažiausio. Daugiau apie tai skaitykite aprašymo skyriuje PP atsiskaitymai.
  • Delspinigiai. Delspinigiams įvesti skirti trys laukai. Šių laukų paskirtis tik informacinė. Juose įvesti duomenys neturi įtakos operacijos sąskaitų korespondencijai. Lauke ‘Nuo’ nurodoma data, nuo kurios pradedami skaičiuoti delspinigiai. Data įvedama ranka arba pasirenkama kalendoriuje. Jeigu laukas ‘Sąlygos’ užpildytas, lauko ‘Nuo’ reikšmė paskaičiuojama pagal nurodytose mokėjimo sąlygose esančią delspinigių skaičiavimo pradžią (prie operacijos datos pridedamas apmokėjimo terminas ir dienų skaičius, po kurio pradedami skaičiuoti delspinigiai). Paskaičiuotoji reikšmė gali būti koreguojama. Lauke ‘Tipas’ nurodoma, kas kiek dienų nuo delspinigių skaičiavimo pradžios bus papildomai priskaičiuojami delspinigiai. Jeigu laukas ‘Sąlygos’ užpildytas, lauko ‘Tipas’ reikšmė nustatoma pagal nurodytose mokėjimo sąlygose esančią lauko ‘Delspinigiai kas … d.’ reikšmę. Ši reikšmė gali būti koreguojama. Lauke ‘Suma’ nurodomas delspinigių dydis procentais. Jeigu laukas ‘Sąlygos’ užpildytas, lauko ‘Suma’ reikšmė nustatoma pagal nurodytose mokėjimo sąlygose esantį delspinigių dydį. Ši reikšmė gali būti koreguojama.
  • Nuolaidos. Nuolaidoms įvesti skirti du laukai. Lauke ‘Suma’ gali būti įvesta bendroji operacijos nuolaida suma. Tokiu atveju iš bendros operacijos sumos bus atimta šiame lauke nurodyta nuolaidos suma. Lauke ‘%’ gali būti įvesta bendroji operacijos nuolaida procentais. Pavyzdžiui, jei šio lauko reikšmė yra 10, bendrai operacijos sumai bus pritaikyta 10 % nuolaida. Programa leis užpildyti tik vieną iš šių laukų, t.y. įvesti nuolaidą arba suma, arba procentais. Jeigu užpildę vieną iš šių laukų užpildysite ir antrąjį, programa ištrins pirmajame lauke įvestą reikšmę. Operacijos kūnelių sąraše, lauke ‘Bendrosios nuolaidos suma kūneliui’, matoma bendrosios operacijos nuolaidos dalis, skirta kiekvienam konkrečiam operacijos kūneliui.
  • Diskontai. Diskontams įvesti skirti keturi laukai. Šių laukų paskirtis tik informacinė. Juose įvesti duomenys neturi įtakos operacijos sąskaitų korespondencijai. Lauke ‘Iki’ nurodoma data, iki kurios bus taikomi šalia esančiame lauke ‘Dydis’ nurodyti diskontai. Lauko ‘Iki’ reikšmė – data, kuri gali būti įvesta ranka arba pasirinkta iš kalendoriaus. Lauko ‘Dydis’ reikšmė – diskontų dydis, nurodytas procentais. Jeigu laukas ‘Sąlygos’ užpildytas, pirmoje eilutėje esantys laukai ‘Iki’ ir ‘Dydis’ užpildomi pagal pasirinktose sąlygose nurodytą diskontą. Šių laukų reikšmės gali būti koreguojamos. Antroje eilutėje laukuose ‘Iki’ ir ‘Dydis’ galite nurodyti kitą datą ir diskontų dydį. Pavyzdžiui, iki 2000 09 26 diskontų dydis – 5%, o iki 2000 09 27 diskontų dydis – 3%.

 

Ketvirtasis Pirkimų valdymo modulyje registruojamos operacijos galvos puslapis:

……

Kiti įrašai

Žinių bazėje

Atraskite daugiau įrankių ir strategijų modernaus verslo auginimui.

Prototechnikos produktus naudoja:

Susipažinkite su mūsų sprendimais

Pritaikysime jums geriausią VVS sprendimą atsižvelgiant į dydį ir tikslus.

0 +

Metų versle 

0 +

Verslo sprendimų

0 +

Laimingų klientų

0 +

Metai “Know How” patirties

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

Atsiūsime ką nors tik kartą per savaitę ir tik atktualius verslui dalykus.